Norbi Logo

Podaci o natjecanju

21.4.2018. - Koprivnica

Trofej grada Koprivnice
HSPS Bodovni turnir
ŠPK Koprivnica - Koprivnica

Domaći parovi

Plesni par Klub St. raz. ST LA
Andrej Gregurinčić - Lorena Garojević SPK Valcer - Varaždin MO D1 D1
Erik Kerep - Tara Fajferić ŠPK Top Step - Sisak MO D1 D1
Ivan Biškup - Elena Sekovanić SPK Valcer - Varaždin MO D1 D1
Nino Noa Pavić - Barbara Sedlar PK Spin - Zagreb MO D3 D3
Noa Šašić - Maja Kunac SPK Zagreb - Zagreb MO D2 D2
Roko Rumek - Lucija Kučko SPK Ritam - Koprivnica MO D1 D1
Andrej Detelj - Elena Weiser PK Takt - Varaždin O D1 D1
Antonio Habajec - Eva Banek SPK Ritam - Koprivnica O D2 D2
Dan Hude - Lara Musija SPK Zagreb - Zagreb O C C
Dario Golubar - Vida Jurak SPK Valcer - Varaždin O C C
David Hudoletnjak - Kiara Črnila PK D&D - Osijek O D3 D3
Eugen Sekovanić - Kiara Habunek SPK Valcer - Varaždin O D3 D3
Jan Bradić - Petra Srebrenović ŠPK H-8 - Bjelovar O D1 D1
Karlo Ostružnjak - Karla Ivaštinović SPK Zagreb - Zagreb O C C
Luka Gladović - Elena Majcen PK Takt - Varaždin O D1 D1
Luka Kovač - Tara Marija Zjakić PK Spin - Zagreb O D1 D1
Martin Tomičić - Leona Kovačević SPK Harmony - Zagreb O D3
Mato Ostružnjak - Hana Sorić SPK Zagreb - Zagreb O C C
Rok Markulin - Zara Ivičinec ŠPK Top Step - Sisak O C C
Roko Kočet - Leona Šanjek SPK Valcer - Varaždin O D3 D3
Tin Lusavec - Ameli Vukobrat Košćak ŠPK H-8 - Bjelovar O D1 D1
Vito Smoljanović - Vita Grahovac SPK Zagreb - Zagreb O C C
Alan Jantolek - Mia Ban SPK Ritam - Koprivnica MM C C
Alen Cvenić - Lana Kovač PK D&D - Osijek MM C C
Damjan Pikula - Ana Žižek ŠPK Optimus MM D3 C
Ivor Kerep - Nika Sikora ŠPK Top Step - Sisak MM D2 D1
Luka Zadro - Mia Vuković PK D&D - Osijek MM D3 D3
Marin Mijatović - Nika Ćapin PK D&D - Osijek MM D2 D3
Marino Bruža Habek - Iva Friščić PK Takt - Varaždin MM D1 D1
Matija Marković - Leona Čačić PK D&D - Osijek MM C
Niko Marković - Hanna Maria Ožbolt PK Spin - Zagreb MM D1 D1
Noa Hanić - Mia Savić ŠPK Petrinia - Petrinja MM C C
Pascal Ćorluka - Lucija Eljuga SPK Zagreb - Zagreb MM D3 D3
Vinko Sabolić - Laura Krog SPK Ritam - Koprivnica MM C C
David Harča - Nika Sladić ŠPK Samobor - Samobor M D2 D2
David Ljevar - Aurora Ježovita ŠPK Petrinia - Petrinja M C
Dorian Fajferić - Nika Ivičinec ŠPK Top Step - Sisak M C
Fran Jakopanec - Lara Vuković SPK Ritam - Koprivnica M C C
Franco Marinović - Hana Grahovac SPK Zagreb - Zagreb M B B
Jakov Bjelac - Magdalena Vidas ŠPK Petrinia - Petrinja M B B
Mislav Putarek - Sara Vugrek SPK Varaždin - Varaždin M D3 D3
Petar Klinac - Erna Sočec ŠPK H-8 - Bjelovar M C C
Teo Patačko - Stefani Hrman SPK Varaždin - Varaždin M D3 D3
Filip Franić - Vanesa Augustić ŠPK Petrinia - Petrinja SM B B
Filip Špalj - Bruna Žukina ŠPK Petrinia - Petrinja SM C C
Ivan Bušić - Lara Mojsović ŠPK Petrinia - Petrinja SM C C
Julius Dinter - Mirta Pongrac SPK Harmony - Zagreb SM C
Karlo Tumpić - Laura Batistić ŠPK Optimus SM B
Lovro Peraković - Lea Stanić ŠPK Petrinia - Petrinja SM B B
Luka Tominac - Noa Milković ŠPK Top Step - Sisak SM B B
Marko Šimek - Ana Ciglar SPK Ritam - Koprivnica SM C C
Mihael Međeral - Anja Liber SPK Varaždin - Varaždin SM B B
Roko Frketić - Brigita Tomić Vdović SPK Zagreb - Zagreb SM B B
Alen Jančevec - Paula Hrpalo Jančevec SPK Ritam - Koprivnica OD D2 D2
Andrej Greguranić - Vea Rendulić ŠPK Optimus OD B B
Božidar Leščić - Paula Zouhar SPK Harmony - Zagreb OD B B
Dino Delić - Andrea Rogošić Močić PK Mirela - Split OD C
Eugen Čukelj - Dora Pejčinović ŠPK Samobor - Samobor OD C C
Ivan Ratković - Marta Novak ŠPK Top Step - Sisak OD A
Josip Grgurić - Marija Granić SPK Zagreb - Zagreb OD D1
Krešimir Bilić - Doris Kralj ŠPK Optimus OD B B
Srđan Branković - Tena Ranogajec PK D&D - Osijek OD A
Tomislav Ivanušević - Mara Kazija ŠPK Optimus OD D1 D1
Tomislav Pleš - Tajana Huljek SPK Zagreb - Zagreb OD D3 D3
Dario Martinec - Marijana Martinec PK D&D - Osijek V1 D1 D1
Neno Rojčević - Marina Tomac-Rojčević SPK Ritam - Koprivnica V2 B B
Stanko Kalajžić - Tatjana Šečić SPK Harmony - Zagreb V2 D3 D3
Davor Jambriško - Renata Hartman ŠPK Petrinia - Petrinja V3 C C
Ukupno domaćih prijava: 68

Strani parovi

Plesni par Klub St. raz. ST LA
Botond Bódis - Flamina Hanna Kiss Ritmo STE - Kaposvár - Kaposvár, Mađarska O C C
Leon Smrekar Voskobojnik - Monika Rant PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija O D3 D3
Tian Pintarič - Kaja Katona PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija O C C
Tim Stajan - Tanisa Potočnik-Martić PK Samba - Maribor - Maribor, Slovenija O C C
Jaka Bračko - Kaja Dekič Plesni klub Samba - Maribor, Slovenija MM C C
Lan Lubej - Sofia Sedovnik Coljnar Pk Samba - MARIBOR, Slovenija MM C C
Vid Šteinfelser - Marta Marki PK Salsero - Maribor - Maribor, Slovenija M B B
Žan Stajan - Ana Stajan PK Samba - Maribor - Maribor, Slovenija M C C
Barnabás Bánáti - Noémi Farkas iDance Studio KTSE - Pécs - Pécs, Mađarska SM C B
Brin Ravter - Pia Peharda PK Salsero - Maribor - Maribor, Slovenija SM C C
Filip Savić - Katja Gabrijelčič PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija SM C C
Jakob Maček - Kaja Rihar PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija SM C C
Jure Carlevaris - Monika Kocbek PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija SM C C
Máté Viktor Miholics - Mendi Kiara Bartalos Dream Dance TSE - Pécs - Pécs, Mađarska SM D3
Nik Kardum - Neža Colja ŠRKD Diamant - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija SM B B
Viktor Werner - Anna Godó Dream Dance TSE - Pécs - Pécs, Mađarska SM C C
Denis Majcen - Paula Vujasić PK Samba - Maribor - Maribor, Slovenija OD B B
Marcell Bánáti - Nikolett Lőrincz iDance Studio KTSE - Pécs - Pécs, Mađarska OD B
Mihael Pavlovich - Špela Peterlin ŠRKD Diamant - Ljubljana - Ljubljana, Slovenija OD C
Ukupno stranih prijava: 19

Broj parova po st. razredima i kategorijama

Standard

Grupe Br. par. Krug
Mlađi osnovci D1 4 Finale
Mlađi osnovci D2 1 Finale
Mlađi osnovci D3 1 Finale
Osnovci D1 5 Finale
Osnovci D2 1 Finale
Osnovci D3 5 Finale
Osnovci C 9 1/2 finale
Mlađa mladež D1 2 Finale
Mlađa mladež D2 2 Finale
Mlađa mladež D3 3 Finale
Mlađa mladež C 7 Finale
Mladež D2 1 Finale
Mladež D3 2 Finale
Mladež C 3 Finale
Mladež B 3 Finale
Starija mladež C 10 1/2 finale
Starija mladež B 6 Finale
Odrasli D1 2 Finale
Odrasli D2 1 Finale
Odrasli D3 1 Finale
Odrasli C 2 Finale
Odrasli B 4 Finale
Odrasli A 1 Finale
Veterani I D1 1 Finale
Veterani II D3 1 Finale
Veterani II B 1 Finale
Veterani III C 1 Finale

Latin

Grupe Br. par. Krug
Mlađi osnovci D1 4 Finale
Mlađi osnovci D2 1 Finale
Mlađi osnovci D3 1 Finale
Osnovci D1 5 Finale
Osnovci D2 1 Finale
Osnovci D3 4 Finale
Osnovci C 9 1/2 finale
Mlađa mladež D1 3 Finale
Mlađa mladež D3 3 Finale
Mlađa mladež C 7 Finale
Mladež D2 1 Finale
Mladež D3 2 Finale
Mladež C 5 Finale
Mladež B 3 Finale
Starija mladež D3 1 Finale
Starija mladež C 8 1/2 finale
Starija mladež B 8 1/2 finale
Odrasli D1 1 Finale
Odrasli D2 1 Finale
Odrasli D3 1 Finale
Odrasli C 2 Finale
Odrasli B 5 Finale
Odrasli A 1 Finale
Veterani I D1 1 Finale
Veterani II D3 1 Finale
Veterani II B 1 Finale
Veterani III C 1 Finale

Broj parova po klubovima

Klub Br. par.
Dream Dance TSE - Pécs - Pécs 2
iDance Studio KTSE - Pécs - Pécs 2
PK D&D - Osijek 7
PK Feniks - Ljubljana - Ljubljana 5
PK Mirela - Split 1
PK Salsero - Maribor - Maribor 2
Pk Samba - MARIBOR 1
PK Samba - Maribor - Maribor 3
PK Spin - Zagreb 3
PK Takt - Varaždin 3
Plesni klub Samba - Maribor 1
Ritmo STE - Kaposvár - Kaposvár 1
SPK Harmony - Zagreb 4
SPK Ritam - Koprivnica 8
SPK Valcer - Varaždin 5
SPK Varaždin - Varaždin 3
SPK Zagreb - Zagreb 10
ŠPK H-8 - Bjelovar 3
ŠPK Optimus 5
ŠPK Petrinia - Petrinja 8
ŠPK Samobor - Samobor 2
ŠPK Top Step - Sisak 6
ŠRKD Diamant - Ljubljana - Ljubljana 2
Broj klubova: 23
Ukupan broj prijava: 87

Lista voditelja/pratnje

Ime/klub Status
Domagoj Marković,
PK D&D - Osijek
Pratnja
Vedrana Dunaji,
PK D&D - Osijek
Pratnja
Artur Posedkin,
PK Spin - Zagreb
Voditelj
Dragana Majcen,
PK Spin - Zagreb
Voditelj
Tomislav Valdec,
PK Spin - Zagreb
Voditelj
Igor Šalamun,
PK Takt - Varaždin
Voditelj
Ismet Čamdžić ,
SPK Harmony - Zagreb
Voditelj
Kornelija Adamec ,
SPK Harmony - Zagreb
Pratnja
Milan Leščić,
SPK Harmony - Zagreb
Pratnja
Anita Šestak Krog,
SPK Ritam - Koprivnica
Pratnja
Ivana Jug,
SPK Ritam - Koprivnica
Pratnja
Mihaela Juranić,
SPK Ritam - Koprivnica
Pratnja
Tomislav Banović,
SPK Ritam - Koprivnica
Voditelj
Emina Mušanović,
SPK Valcer - Varaždin
Voditelj
Mario Šanjek,
SPK Valcer - Varaždin
Pratnja
Bozena Leskovar,
SPK Varaždin - Varaždin
Voditelj
Iva Risek,
SPK Varaždin - Varaždin
Voditelj
Alan Walme,
SPK Zagreb - Zagreb
Voditelj
Snježana Somogyi,
SPK Zagreb - Zagreb
Voditelj
Davorka Medvedović,
ŠPK H-8 - Bjelovar
Voditelj
Dragutin Hubak,
ŠPK H-8 - Bjelovar
Voditelj
Mirjana Sočec,
ŠPK H-8 - Bjelovar
Voditelj
Željkica Vosmek,
ŠPK Koprivnica - Koprivnica
Pratnja
Matija Novosel,
ŠPK Petrinia - Petrinja
Voditelj
Tena Kralj,
ŠPK Petrinia - Petrinja
Voditelj
Damir Horvatinčić,
ŠPK Samobor - Samobor
Voditelj
Petra Jeričević,
ŠPK Samobor - Samobor
Voditelj
Dragana Ivičinec,
ŠPK Top Step - Sisak
Pratnja
Marijeta Rimay,
ŠPK Top Step - Sisak
Voditelj
Darko Valentić,
ŠPU Feniks - Osijek
Voditelj
Svjetlana Valentić,
ŠPU Feniks - Osijek
Pratnja
Ukupan broj osoba u pratnji : 36

Pojedinci

Razina Ime i prezime Klub St. raz. EV TG BV SF QS SA CC RU PD JV ST LA NP
Početna Amany Mehmedović PK Spin - Zagreb MO              
Početna Damira Knežević ŠPK Koprivnica - Koprivnica MO                
Početna Ema Cvetić PK Spin - Zagreb MO              
Početna Franka Žufika ŠPK Koprivnica - Koprivnica MO        
Početna Gabrijela Šustić ŠPK Top Step - Sisak MO      
Početna Gabrijela Vincetić PK Spin - Zagreb MO              
Početna Jana Polak ŠPK H-8 - Bjelovar MO        
Početna Lana Lovričić PK Spin - Zagreb MO              
Početna Laura Rupčić ŠPK Top Step - Sisak MO            
Početna Lena Medvedović ŠPK H-8 - Bjelovar MO          
Početna Lora Arabadžić ŠPK Top Step - Sisak MO          
Početna Lorena Habek SPK Ritam - Koprivnica MO                
Početna Mia Erak SPK Ritam - Koprivnica MO            
Početna Mihael Čavić ŠPK Koprivnica - Koprivnica MO                
Početna Nela Mihelić ŠPK Samobor - Samobor MO      
Početna Nika Balaško SPK Ritam - Koprivnica MO            
Početna Pavao Kos ŠPK Koprivnica - Koprivnica MO                
Početna Sara Kuprešak SPK Zagreb - Zagreb MO          
Početna Tamara Matić ŠPK Top Step - Sisak MO          
Početna Tin Mezga SPK Ritam - Koprivnica MO            
Početna Tina Vladić PK Spin - Zagreb MO              
Početna Ana Leutar PK Spin - Zagreb O              
Početna Ana Ožegović ŠPK Top Step - Sisak O
Početna Antea Špernjak SPK Ritam - Koprivnica O        
Početna Anja Marković SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Barbara Babok ŠPK H-8 - Bjelovar O        
Početna Buga Maletić PK Spin - Zagreb O              
Početna Deuš Luka SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Dora Knežević ŠPK Top Step - Sisak O          
Početna Dora Vrban SPK Zagreb - Zagreb O          
Početna Ea Suligoj PK Spin - Zagreb O              
Početna Ena Horovski PK Spin - Zagreb O              
Početna Erik Crnjak SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Evelina Bukovčan SPK Ritam - Koprivnica O        
Početna Ilvana Mehmedović PK Spin - Zagreb O              
Početna Iva Horvat ŠPK H-8 - Bjelovar O        
Početna Ivona Papić ŠPK Top Step - Sisak O            
Početna Jakov Jagar SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Karla Jozić SPK Zagreb - Zagreb O  
Početna Karla Kadović PK Spin - Zagreb O              
Početna Kiara Arabadžić ŠPK Top Step - Sisak O          
Početna Lara Vukas PK Spin - Zagreb O              
Početna Laura Marag SPK Zagreb - Zagreb O          
Početna Lea Studak PK Spin - Zagreb O              
Početna Leona Čabraja PK Spin - Zagreb O              
Početna Leona Marie Braniša PK D&D - Osijek O    
Početna Magdalena Knežević PK Spin - Zagreb O              
Početna Maria Borko ŠPK Top Step - Sisak O          
Početna Maša Plejić PK Spin - Zagreb O              
Početna Matea Prskalo ŠPK H-8 - Bjelovar O        
Početna Mia Mendeš PK Spin - Zagreb O              
Početna Neven Vincek SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Nika Damijanić SPK Zagreb - Zagreb O      
Početna Nika Posavec SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Paola Studak PK Spin - Zagreb O              
Početna Petra Gelenđer SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Sara Novak SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Saša Horvat ŠPK Koprivnica - Koprivnica O                
Početna Tena Kentrić SPK Zagreb - Zagreb O          
Početna Valeria Brajdić ŠPK H-8 - Bjelovar O                
Početna Vanesa Račan ŠPK H-8 - Bjelovar O        
Početna Vanja Imšek SPK Ritam - Koprivnica O                
Početna Željka Mustapić PK Spin - Zagreb O              
Početna Ana Kopun ŠPK Samobor - Samobor MM  
Početna Barbara Puretić PK Spin - Zagreb MM              
Početna Dunja Gradinščak PK Spin - Zagreb MM              
Početna Heda Crnokić SPK Harmony - Zagreb MM      
Početna Helena Lesar SPK Ritam - Koprivnica MM            
Početna Karla Šantić SPK Zagreb - Zagreb MM  
Početna Lana Ban SPK Ritam - Koprivnica MM                
Početna Leonardo Miklečić SPK Ritam - Koprivnica MM                
Početna Lucija Mesar SPK Ritam - Koprivnica MM        
Početna Nika Aralica SPK Zagreb - Zagreb MM      
Početna Patricija Mihelić ŠPK Samobor - Samobor MM  
Početna Barbara Milunić ŠPK Top Step - Sisak M                  
Početna Ela Šukurma PK Spin - Zagreb M
Početna Ema Adamec SPK Harmony - Zagreb M      
Početna Gea Stražičić PK Spin - Zagreb M
Početna Lana Lacić SPK Zagreb - Zagreb M        
Početna Mateja Kolarić ŠPK Koprivnica - Koprivnica M      
Početna Filipina Hercigonja ŠPK Samobor - Samobor SM  
Početna Nikolina Ocvirek ŠPK Samobor - Samobor SM  
Početna Ivona Noršić ŠPK Samobor - Samobor OD  
Napredna Antea Jelović SPK Ritam - Koprivnica MO                     D1 D1
Napredna Natali Jelović SPK Ritam - Koprivnica MO                     D1 D1
Napredna Petra Doko PK Spin - Zagreb MO                     D1 D1
Napredna Anđela Barišić PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Cvijeta Niemčić PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Domagoj Pisačić PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Ema Žalac PK Takt - Varaždin O                     D1
Napredna Hana Bendeković PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Leona Belčić SPK Ritam - Koprivnica O                     D1 D1
Napredna Lola Prebeg PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Luka Matulović PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Margita Krnić PK Spin - Zagreb O                     D1 D2
Napredna Marta Kričković PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Marta Majcen PK Takt - Varaždin O                     D1 D1
Napredna Mia Tonković PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Paula Škrobar ŠPK Koprivnica - Koprivnica O                     D2 D3
Napredna Pavla Ćosić Zelić PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Petra Sabolić SPK Ritam - Koprivnica O                     D1 D1
Napredna Vida Mikulec PK Spin - Zagreb O                     D1 D1
Napredna Alegra Hammoud SPK Ritam - Koprivnica MM                     D1 D1
Napredna Ana Kirinčić PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Ana-Lea Ninković PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Ema Vidović PK Spin - Zagreb MM                     D1 D1
Napredna Eva Demović PK Spin - Zagreb MM                     D3 D3
Napredna Iva Horvat SPK Ritam - Koprivnica MM                     D1 D1
Napredna Ivona Komljenović PK Spin - Zagreb MM                     D1 D1
Napredna Ivona Vranešević SPK Ritam - Koprivnica MM                     D1 D1
Napredna Kristina Cvitić ŠPK Koprivnica - Koprivnica MM                     D1 D1
Napredna Lana Beko PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Lana Stanković Vrček PK Takt - Varaždin MM                     D1
Napredna Lea Dujić PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Leonarda Ilibašić PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Lucija Lopar PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Manuela Tominac ŠPK Top Step - Sisak MM                     C C
Napredna Melanija Ivetić PK Spin - Zagreb MM                     D1 D3
Napredna Neva Barić PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Nika Barić ŠPK Koprivnica - Koprivnica MM                     D3 D3
Napredna Nika Gradski PK Spin - Zagreb MM                     D3 D3
Napredna Nina Đipalo Čelik PK Takt - Varaždin MM                     D1
Napredna Soraya Mehmedović PK Spin - Zagreb MM                     D1 D2
Napredna Tea Belina PK Spin - Zagreb MM                     D1 D1
Napredna Antonia Štrkalj ŠPK Samobor - Samobor M                     D2 D3
Napredna Dunja Galinec SPK Ritam - Koprivnica M                     D1 D1
Napredna Ema Biškup PK Takt - Varaždin M                     D1
Napredna Fani Svilokos ŠPK Top Step - Sisak M                     D2 D2
Napredna Helena Kos ŠPK Samobor - Samobor M                     D2 D3
Napredna Nika Plantak PK Takt - Varaždin M                     D1
Napredna Danijela Bodružić PK Takt - Varaždin SM                     D1

Parovi - početna razina

Plesni par Klub St. raz. EV TG BV SF QS SA CC RU PD JV NP
Pavao Kos - Franka Žufika ŠPK Koprivnica - Koprivnica MO                
Tin Mezga - Nika Balaško SPK Ritam - Koprivnica MO              
Tina Vladić - Amany Mehmedović PK Spin - Zagreb MO                
Barbara Babok - Lena Medvedović ŠPK H-8 - Bjelovar O            
Buga Maletić - Željka Mustapić PK Spin - Zagreb O                
Ema Cvetić - Lea Studak PK Spin - Zagreb O                
Ena Horovski - Gabrijela Vincetić PK Spin - Zagreb O                
Erik Crnjak - Vanja Imšek SPK Ritam - Koprivnica O                
Jakov Jagar - Petra Gelenđer SPK Ritam - Koprivnica O                
Jana Polak - Iva Horvat ŠPK H-8 - Bjelovar O            
Lana Lovričić - Ilvana Mehmedović PK Spin - Zagreb O                
Lara Vukas - Maša Plejić PK Spin - Zagreb O                
Leona Čabraja - Karla Kadović PK Spin - Zagreb O                
Luka Deuš - Anja Marković SPK Ritam - Koprivnica O                
Matea Prskalo - Vanesa Račan ŠPK H-8 - Bjelovar O            
Mia Mendeš - Magdalena Knežević PK Spin - Zagreb O                
Neven Vincek - Sara Novak SPK Ritam - Koprivnica O                
Paola Studak - Ana Leutar PK Spin - Zagreb O                
Barbara Puretić - Dunja Gradinščak PK Spin - Zagreb MM                
Lana Ban - Leonardo Miklečić SPK Ritam - Koprivnica MM                
Nikolina Ocvirek - Ivona Noršić ŠPK Samobor - Samobor OD              

Grupe

Razina Naziv grupe Klub St. raz. Disc. Koreografija Trajanje NP
Napredna - C Golden Seven PK Spin - Zagreb MM LA Timbalada 2:10
Neva Barić, Vida Mikulec, Nika Gradski, Tea Belina, Ana-Lea Ninković, Tara Marija Zjakić,
Napredna - C Angels PK Takt - Varaždin MX LA Calor Latino 3:30
Ema Žalac, Lana Stanković Vrček, Nina Đipalo Čelik, Ema Biškup, Nina Plantak, Danijela Bodružić,

Formacije

Razina Naziv grupe Klub St. raz. Disc. Koreografija Trajanje NP
Početna Next big stars PK Spin - Zagreb O LA Sweet like Cola 1:41
Amany Mehmedović, Gabrijela Vincetić, Lana Lovričić, Ena Horovski, Ilvana Mehmedović, Mia Mendeš, Magdalena Knežević, Tina Vladić, Tessa Delić,
Početna Dance Sisters PK Spin - Zagreb O LA Oh Yeah 1:30
Ema Cvetić, Barbara Puretić, Ana Leutar, Buga Maletić, Buga Maletić, Ea Suligoj, Lara Vukas, Paola Studak, Leona Čabraja, Željka Mustapić, Maša Plejić, Dunja Gradinščak, Karla Kadović, Eleonor Lokmer, Ella Josić,
Početna Little Top Girls ŠPK Top Step - Sisak MX LA Happy feet 02:33
Lora Arabadžić, Gabrijela Šustić, Tamara Matić, Laura Rupčić, Ana Ožegović, Dora Knežević, Kiara Arabadžić, Ivona Papić, Maria Borko, Barbara Milunić,
Napredna - C Little Spin Stars PK Spin - Zagreb O LA Candy Men 2:33
Mia Tonković, Marta Kričković, Pavla Ćosić Zelić, Petra Doko, Hana Bendeković, Lola Prebeg, Domagoj Pisačić, Margita Krnić, Cvijeta Niemčić, Luka Matulović,
Napredna - C Spin Golden Dust PK Spin - Zagreb MM LA I gotta feeling 2:40
Soraya Mehmedović, Ivona Komljenović, Leonarda Ilibašić, Lea Dujić, Anđela Barišić, Ana Kirinčić, Melania Ivetić, Lana Beko, Lucija Lopar,